Egyptský horoskop I. část

14. prosince 2009 v 17:14 | Moni |  Horoskopy

EGYPTSKÝ HOROSKOP

Jak se vlastně liší egyptský horoskop od toho, který známe? Netvoří ho 12 zvířecích znamení, ale skupina 11 bohů. Každý z nich má vlastní charakteristiku, která vychází jednak z egyptské kultury a jednak z pozorování lidského chování. Starý Egypt má pro své obdivovatele přímo magické kouzlo. Hloubka poznání v této kultuře je přinejmenším pozoruhodná. Vyzkoušejte starý horoskop, kterému věřili tehdejší Egypťané. Třeba zjistíte, že lidská zkušenost překonává bariéru věků.

Amon (30. ledna - 1. března)

Podle egyptské mytologie je amon první bůh na světě, tvůrce všeho života, velký stvořitel. Někdy bývá uvádět také jako bůh plodnosti. Vládne vzduchu a dechu. Dokonale ovládá věštecké schopnosti.

Lidé narození ve znamení boha Amona sou děti štěstěny. Oplývají inteligencí, silou a životní energií, jsou originální, nezávislí a plni geniálních myšlenek. Potřebují někoho, kdo jejich originální nápady dotáhne do zdárného konce. To, co je baví, dělají s velkou chutí, a to, co je nebaví, po nich raději nechtějte, z výsledku budete rozladěni jak vy, tak oni. V citech jsou velkorysí, možná až příliš. Někdy máte pocit, že jim na vás vůbec nezáleží. Nenechte se mýlit, jejich city jsou upřímné, pouze poněkud zdrženlivé. Bývají věrnými, oddanými a spolehlivými přáteli.

V západní astrologii znamení Amon koresponduje s Vodnářem a Rybami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama