Egyptský horoskop IV. část

15. prosince 2009 v 13:00 | Moni |  Horoskopy

Sechmet (13. červenec - 14. srpen)

Nemilosrdná strážkyně pekla. Jejím původním posláním bylo zničení vzpurného lidstva. Jsou jí také připisovány nakažlivé nemoci, které mají být trestem pro lidi. Srdce bohyně Sechmet nezná soucit ani útrpnost, proto zcela spravedlivě trestá všechny bez rozdílu.

Narození pod vládou bohyně Sechmet prý mají dar telepatie a také výborné pozorovací schopnosti. Tito lidé si bezmezně věří a nemají o sobě sebemenší pochybnosti. Na cestě k cíli je nic nezastaví. Mají silnou vůli a vytrvalost. Jsou úspěšnými vůdci. Řídí se svým neomylným instinktem a dokážou rychle jednat. Rádi ovládají druhé a mají majetnické sklony. Sami ovšem nesnášejí sebemenší omezení.

V západní astrologii znamení Sechmet koresponduje s Rakem a Lvem.

Thovt (15. srpna - 16. září)

Egyptský bůh s hlavou Ibise je ochránce všech písařů, kouzelníků a léčitelů. Dodává lidem důmysl a vynalézavost.

Tito lidé patří k nepraktičtějším a nejproduktivnějším. Vynikají v plnění svěřených úkolů, jsou plní, pečliví a přesní. Nikdy nepochybují, a pokud ano, tak to nikdy nepřiznají. Kritiku absolutně nesnášejí. Jejich přirozená zodpovědnost se uplatňuje v profesích ekonomů, bankéřů a právníků. Jsou zdrženliví. Pokud mají někomu pomoci, obětují i své vlastní zájmy.

V západní astrologii znamení Thovt koresponduje se Lvem a Pannou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama