Egyptský horoskop V. část

16. prosince 2009 v 13:00 | Moni |  Horoskopy

Sutech = Seth (17. září - 20. října)

Tento bůh ztělesňuje hněv a žárlivost. Jako bůh války je poražen svým bratrem Horem a coby vyhnanec bloudí pouští. Jeho nový rozměr ho tak staví do role boha svobody.

Lidé narození ve znamení boha Sutecha nesnášejí křivdu a nespravedlnost a neúnavně proti nim bojují. Zkrátka nemohou žít pod nespravedlivou nadvládou. Jsou výtečnými diplomaty, dovedou odhadnout lidi a jejich výběr přátel je neomylný. Ke svému duševnímu růstu potřebují náklonnost a oddanost milujícího partnera.

V západní astrologii znamení Sutech koresponduje s Pannou a Váhami.

Osiris = Usir (21.října - 25. listopadu)

Vládce podsvětí prý může být spatřen i v Měsíci, jehož fáze mají představovat Osirisovu smrt a vzkříšení. Tomuto bohovi lidé vděčí za umění pěstitelství. Osiris je bohem zemědělství a znázorňuje vegetaci a přírodu.

Zrozenci v tomto znamení jsou stále aktivní, oplývají bystrostí, inteligencí a originalitou. Jejich zvídavost občas přerůstá až do rozměrů zvědavosti, která jim nedovoluje klidně spát. Milují záhady, tajemno a mysticismus. Malichernosti je nezajímají. Kladou na sebe vysoké požadavky a nevadí jim sebevětší námaha či nebezpečí. Lhát jim ale nezkoušejte, stejně vás odhalí a ještě vás ve vaší lži pořádně skoupou. Jsou to silné osobnosti s vůdčími schopnostmi. Jako šéfové bývají nároční, ale oblíbení.

V západní astrologii znamení Osiris koresponduje se Štírem a Střelcem.

Zítra se dočkáte posledního dílu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama