Egyptský horoskop VI. část

17. prosince 2009 v 13:00 | Moni |  Horoskopy

Anubis = Anup (26. listopadu - 28.prosince)

Smrt jde s Anubisem ruku v ruce. Je to bůh mumifikace a průvodce zemřelých do posmrtného života. Je zobrazován se psí (šakalí) hlavou.

Chráněnci boha Anubise milují nebezpečí, riziko, dobrodružství a vzrušení. To občas vede k tomu, že umírají předčasně nepřirozenou smrtí. Přesto jsou optimisty a v jejich okolí je stále rušno. Neradi se podřizují druhým a nenechají se nikým okrádat o svůj čas či svobodu, které jsou pro ně životně důležité. Jako partneři jsou čestní, otevření a vášniví.

V západní astrologii znamení Anubis koresponduje se Střelcem a Kozorohem.

Hathor (29. prosince - 29. ledna)

Je znázorňována v podobě zvířete s kravskou hlavou. Ochránkyně žen, dětí a milenců. Pomáhá ženám při porodu a v podsvětí vítá nově příchozí duše. Symbolizuje smrt a znovuzrození.

Tito lidé mají složitou povahu plnou rozporů. Svými myšlenkami a nápady šokují okolí, které je nechápe. Není ale vůbec jisté, zda oni chtějí, aby je chápalo. Jsou moudří, a proto jsou vyhledávanými rádci a jejich pomoc umí být zatraceně účinná. Pokud přistoupíte ne jejich hru, získáte velmi oddaného, vděčného a milujícího přítele, který vás nikdy nenechá padnout do prachu životních cest.

V západní astrologii znamení Hathor koresponduje s Kozorohem a Vodnářem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama